Norēķini

Skaidrā naudā saņemot preci

Pirkuma apmaksa tiek veikta preces piegādes brīdī. Kurjers izsniegs atbilstošos pirkuma dokumentus, kas noteikti jāsaglabā, lai mēs varētu nodrošināt garantijas servisu iegādātajai precei.

Apmaksa ar interneta banku vai apmaksājot rēķinu bankā

Rūpīgi aizpildi visus pirkuma noformēšanai prasītos datus un sistēma pēc šiem datiem automātiski sastādīs rēķinu. Rēķins pieejams tūlītējai izdrukāšanai kā arī tiks nosūtīts uz pasūtījumā norādīto e-pastu. Lūdzam, veicot apmaksu, norādīt rēķina numuru. Preces piegāde tiks veikta tikai pēc pilnas rēķina summas ienākšanas bankas kontā. Preces saņemšanas brīdī būs jāparaksta Preču pavadzīme, kas ir pirkuma apstiprinājums.

Apmaksa ar kredītkarti saņemot preci

Pieņemam Visa, Mastercard, Visa Electron, Maestro, American Express kredītkartes. Apmaksa ar kredītkarti iespējama saņemot preci klātienē, mūsu veikalā Ezera ielā 2, Talsos

Līzings

Nomaksas pakalpojumam var pieteikties personas, kuras ir vismaz 21 gadus vecas un ir Latvijas Republikas pilsoņi/nepilsoņi vai arī ārvalstu pilsoņi, kuriem ir izsniegta derīga uzturēšanās atļauja Latvijas Republikā. Mūsu līzinga kalkulatoram ir informatīvs raksturs. Patiesās iemaksas summas tiek aprēķinātas līguma formēšanas brīdi un tās nosaka līzinga pakalpojuma sniedzējs.Sadarbojamies ar LATEKO līzingu.

Maksājumiskaidrabank
Piegādeomnivadpdpastastacijapasts
phone(+371) 29435218